Prečo my?

Preprava NONSTOP, rýchlo a čisto

Čo ponúkame?

Preprava osôb pre každú vašu príležistosť.

Ponúkame prepravu osôb Multivanom o maximálnej kapacite 8 pasažierov a prepravu autobusom o kapacite 30 pasažierov.

Naša ponuka prepravy osôb je vhodná či máte rodinnú oslavu, idete na futbalový turnaj, školský zájazd alebo plánujete vzácnu príležitosť ako je svadba.

Okrem prepravy osôb ponúkame aj služby sťahovania, prepravy tovaru alebo prevoz odpadu Maxi dodávkou.

Všetky naše služby su vám k dispozícii NONSTOP.

Multivan

1-8 CESTUJÚCICH

Klimatizovaný Multivan značky Volkswagen o kapacite 8 + 1. Ponúká dokonalý komfort a rýchly presun do vašej cieľovej destinácie.

Autobus

8-30 CESTUJÚCICH

Skúsený šofér a klimatizovaný autobus značky IVECO Wing je ideálny na krátke aj dlhé cesty. Okrem komfortného sedenia disponuje aj zabudovanou TV.

Dodávka

DODÁVKA MAXI ROZMEROV

Maxi dodávka značka Volkswagen Crafter vhodná pre akékoľvek sťahovanie, prepravu nadrozmerného tovaru alebo prevoz odpadu.

Obslužili sme už viac ako

15,000

spokojných zákazníkov

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v oblasti autodopravy a prepravy osôb, máme jasnú predstavu o tom, čo náš zákazik potrebuje. Naše vozidlá sú vždy čisté, pravidelne dezinfikované, v požadovanom technickom stave a hlavne VŽDY načas. Naše služby ponúkame 24/7, to znamená NONSTOP a každú objednávku prispôsobíme všetkým vaším požiadavkám.

avada-taxi-pricing-image-01

Vždy voňavé a čisté

Naše vozidlá udržiavame vždy čisté a voňavé. Všetky naše vozidlá prevádzkujeme ako nefajčiarske.

Vždy načas

Našou veľkou prioritou je byť vždy všade načas, preto naše vozidlá budu vždy pristavené v dohodnutý čas na dohodnutom mieste.

Vždy pripravené

Všetky naše vozidlá sú pravidelne servisované a udržiavané podľa štandardov. To vám zabezpečí spoľahlivú a bezpečnú prepravu.

Dezinfikované

Všetky vozidlá dôkladne po jazde dezinfikujeme a vodiči sú pravidelne testovaný pre zabezpečenie vašej maximálnej bezpečnosti.